ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Spolehlivost je základ úspěšné spolupráce

David Kočka PORR a.s.,

Jmenuji se David Kočka a pracuji ve firmě PORR a.s.. Jako stavbyvedoucí mám za úkol vybírat subdodavatele našich staveb. Jedním z problémů při mé práci je sehnat kvalitního a spolehlivého partnera pro realizace našich staveb.
Určitě víte, do jakých nesnází nás nespolehlivost může dostat. S firmou GEODEZIE PLCH s.r.o. jsem se poprvé setkal v roce 2018. V té době jsem měl možnost vyzkoušet kvalitu spolupráce. Už od začátku se mi líbila právě jejich spolehlivost, tzn. co řekli, to splnili v požadované kvalitě a termínu a tím si získali moji důvěru. Díky tomu se mi výrazně zjednodušilo řízení mně přidělených staveb. Od té doby jsme spolu zrealizovali několik zakázek, na kterých společnost GEODEZIE PLCH s.r.o. byla výhradním subdodavatelem geodetických prací v rámci celé realizace, tj. od vytyčení až po závěrečné zaměření, dokumentaci skutečného provedení a geometrický plán. Mezi jinými to byly například tyto zakázky:

  • Rekonstrukci silnice č. I/19 u Rozseče nad Kunštátem v délce 2,5 km
  • Rekonstrukce místní komunikace Hořice – Olešná pro město Blansko
  • Stavba místní komunikace „Pod Zahradami“ – II. Etapa v obci Čebín
  • Obnova a rekonstrukce komunikace ulice Zahradní pro město Kuřim

Pokud nechcete řešit zbytečné problémy díky nespolehlivosti subdodavatelů, obraťte se na Ing. Plcha a jeho spolupracovníky.

David Kočka, PORR a.s.,
+420 774 504 535