ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Kariéra

Hledáme posily do našeho sehraného týmu

Zajímáš se o geodézii, stavby, katastr nebo 3D skenování?
Jsi ambiciózní, rád/a se učíš nové věci a chceš v životě dosáhnout velkých úspěchů?
V tom případě jsi náš člověk a rádi tě přivítáme v přátelském kolektivu moderní a rostoucí společnosti GEODEZIE PLCH. Naskoč k nám, možná je to ta nejlepší věc, kterou můžeš v životě udělat.

Máš z něčeho obavy? Ok, chápu, to má každý, ale pojď si jich pár rozptýlit.

Nebude problém dojíždění? Vůbec! Nacházíme se v Dolní Lhotě u Blanska, krásné lokalitě mezi lesy a kopci, ale přitom z Brna nebo Letovic je to k nám 30 minut v moderním vlaku a zastávka je co by kamenem dohodil z kanceláře. Takže je to rychlejší než cesta v Brně z hlaváku na Prigl. 😊

maps

Ani dojíždění autem není problém, protože u nás nejsou dopravní kolony a vždy je kde zaparkovat. Časem třeba budeš jezdit i služebákem. Anebo budeš rovnou pracovat z domu.

Zvládnu to? Jasně! Co nebudeš umět, to tě naučíme. Jelikož používáme moderní nástroje i software, tak se pořád něco učíme.

Kolik si vydělám? To záleží na tobě, jak budeš šikovný/á. Ale rozhodně dostaneš příležitost vydělat si fakt hodně!

Bude mě to bavit? Určitě. Možná si myslíš, že pracovat v nějakém Blansku nebo nějaké Dolní Lhotě bude nuda, ale u nás se dějí velké věci. Pracujeme v luxusních kancelářích, jinak ale jezdíme po celém Česku zaměřovat pozemky, stavby, dělat 3D skeny a mračna bodů. Hrajeme si s nejmodernějšími přístroji a softwarem. Kromě toho ti dáme samostatnost při plánování práce. Sem tam místo laserscanu zajdeme třeba na laserovou střelnici, aby si mohl každý střelit do šéfa. 😊
To nezní špatně, že ne? 😉

Kdo by se nám hodil do týmu?

Vedoucí oddělení realizace geodetických zakázek

Chceš mít na starost vedení týmu geodetů, plánování realizace zakázek, dohlížení na dodržování termínů, kontrolování jejich práce a zodpovědnost za výrobu? Pak bys měl/a:
• mít zkušenosti s vedením týmu,
• mít zkušenosti s plánováním práce a realizací zakázek,
• být samostatný a zodpovědný,
• mít tah na branku,
• orientovat se v oboru geodezie a staveb.
Za to by tě čekala pružná pracovní doba, férová odměna, firemní benefity a skvělá budoucnost.

Samostatný geodet pro realizaci zakázek

Čekalo by tě samostatné měření a zpracování geodetických zakázek v terénu i kanceláři, buď v oddělení katastru nemovitostí nebo v oddělení inženýrské geodézie, práce s robotickými totálními stanicemi a 3D skenery, zpracování geodetických měření a 3D skenování v softwarech jako např. Microstation nebo Trimble Business Center. Měl/a bys mít alespoň SŠ geodetické vzdělání a chuť učit se nové věci.

Specialista pro 3D skenování

Vzhledem k rozvoji v této oblasti by se nám hodil člověk pro 3D skenování staveb a budov do mračen bodů. Měl/a bys umět takové mračno bodů naskenovat, zpracovat, vyčistit a udělat z něj výstupy. Hledáme někoho, kdo bude umět nebo bude mít chuť se naučit práci s Revitem, SketchUpem a podobnými 3D softwary pro vytváření 3D modelů staveb včetně výstupů do BIM formátů. A kdybys to uměl/a s drony a věděl/a něco o letecké fotogrammetrii, tak to bude taky super!

Chceš vědět víc? Ozvi se!

Kontakt pro další informace:
Bc. Mariana Plchová, HR
e-mail: plchova@geodezieplch.cz
tel.: +420 731 479 748