ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Hledali jsme kvalitního geodeta a našli jsme ho

Ing. Tomáš Sedlák zástupce jednatele společnosti OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.

Mé jméno je Tomáš Sedlák a v realitní kanceláři OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. jsem zástupcem jednatele společnosti. Jedním z mých úkolů je zajistit splnění našich cílů a vytvořit podmínky, aby naše společnost mohla dokonale provádět svoje obchodní činnosti. Proto jsme před pár lety hledali nového partnera pro geodetické práce, protože ti dosavadní nesplňovali naše očekávání. Naše předchozí zkušenosti nebyly dobré, často jsme museli dodavatele uhánět, upomínat dokončení zakázek. Naši práci to spíše komplikovalo a nemohli jsme naplňovat naši vizi.

Naštěstí jsme narazili na společnost GEODEZIE PLCH s.r.o., která nám vytrhla trn z paty a postupně se stala naším stabilním partnerem. Oslovila nás svojí rychlou a profesionální komunikací a osobním přístupem k jednotlivým zakázkám. Díky jejich komplexnímu přístupu k dodání geodetických prací máme jistotu, že našim klientům a nám vyřeší všechny požadavky na zaměření nebo vytyčení pozemků, upozorní na možné komplikace, které by mohly nastat a navrhnou způsob, jak jim předejít. Jejich odezva je rychlá a vše je hotové včas. Ve výsledku jsou spokojení jak naši klienti, tak my.

Každému, kdo potřebuje geodetické služby jako my, mohu jenom doporučit: Zavolejte firmu GEODEZIE PLCH a neuděláte chybu!

Ing. Tomáš Sedlák, zástupce jednatele společnosti OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
tel.: +420 605 435 412
e-mail: tomas.sedlak@rkokno.cz