ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Navázali jsme spolupráci díky 3D laser skenování

Ing. Karel Klimek jednatel COHAB Cosy Habitation s.r.o.

Jednoho pochmurného zimního večera se tři dlouholetí přátelé sešli v jedné brněnské hospůdce a debatovali o životě, architektuře a okolním dění. To byly začátky projekční a architektonické kanceláře se sídlem v Brně a Olomouci Cohab Cosy Habitation s.r.o. před 10 lety.
Jmenuji se Karel Klimek a jsem jednatelem Brněnské kanceláře COHAB Cosy Habitation s.r.o. Zabýváme se návrhy veškerých pozemních staveb, a to od počáteční ideové koncepce až po autorský dozor při výstavbě. Dokumentaci vyhotovujeme včetně veškerých profesí a potřebných součástí ve vysokém kvalitativním standardu, tak aby průběh výstavby probíhal svižně a bez komplikací či výrazných vícenákladů.

Právě dobrá zkušenost s firmou GEODEZIE PLCH s.r.o. našeho kolegu Bundila z Olomoucké pobočky nás přivedla ke spolupráci s panem Plchem.
Díky tomu, že má v nabídce služeb i 3d skenování jsme dokázali získat zakázku, o kterou jsme se ucházeli. 3d laserscan nám pomohl i časově, měli jsme zaměřeno všechno, co jsme potřebovali a nebylo potřeba posílat někoho na místo na opakované zaměření.

Nejdůležitější pro nás byla kvalita a rychlost a taky fakt, že se nemusíme při zadání zakázky zdržovat podrobným vysvětlováním, co všechno je potřeba zaměřit. Kolik času jsem mnohokrát strávil tím, že jsem musel dopodrobna rozepisovat svoje požadavky na zaměření a stejně často něco chybělo. Nebo byly v předaných datech vyloženě protichůdné informace.
Jak se můžete na takové podklady spolehnout?
Jak mohu mít jistotu, že tím pádem i náš projekt bude správný?
A co si potom řekne náš klient - stavebník, když narazí na stavbě na komplikace, které vznikly úplně na začátku nekvalitním zaměřením?

Od GEODEZIE PLCH je vždy všechno v pořádku, úplné a bez chyb. Pan Plch zná všechny návaznosti a ušetří nám tím hodně času.
Nakonec je to win-win pro všechny. Nám se lépe pracuje, na naše projekty je spoleh a naši klienti jsou spokojení.
Dejte si udělat kvalitní zaměření u GEODEZIE PLCH.
Neopodstatněné šetření na nesprávném místě znamená komplikace a vícepráce jak v projektu, tak na stavbě, až nakonec zaplatíte mnohem víc.

Ing. Karel Klimek, jednatel COHAB Cosy Habitation s.r.o.