ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Nemusím nic kontrolovat a připomínat

Petr Sedláček jednatel SP Mainoffice s.r.o.

Jmenuji se Petr Sedláček a jsem jednatelem společnosti SP Mainoffice s.r.o., která se zabývá developerskými projekty – přestavbami nemovitostí.
Rád bych se podělil o své zkušenosti s firmou GEODEZIE PLCH, která poskytuje geodetické služby a s níž spolupracujeme od roku 2021.

Na firmu GEODEZIE PLCH jsme narazili díky osobní referenci. Někteří z našich obchodních partnerů nám je doporučili a rozhodli jsme je vyzkoušet. Při začátku spolupráce jsem neměl přesnou představu, co očekávat, ale byl jsem přesvědčen o tom, že vyžaduji profesionalitu. Chtěl jsem mít jistotu, že geodetická zaměření budou provedena správně a já nebudu muset kontrolovat každý detail.

Firma GEODEZIE PLCH pro nás vyřešila problémy týkající se správného zaměření nemovitosti, pozemku a také přesné zaměření pro vymezení jednotek v našem bytovém domě. Jejich komunikace byla profesionální. Před dodáním jejich služeb jsem měl pocit, že jsme dobře informováni a že přesně vědí, co potřebujeme.

Samotné dodání probíhalo kvalitně a rychle. Byl jsem příjemně překvapen tím, že jsem nemusel stále volat a připomínat se. Dodrželi termíny, což má pro nás velký význam. S firmou GEODEZIE PLCH i nadále plánujeme spolupracovat při dalších projektech. Je pro nás cenné zvláště to, že máme jistotu, že naše developerské projekty poběží v termínech a nezadrhnou se.

Chci vzkázat ostatním, kteří hledají podobné služby, aby si najali GEODEZIE PLCH. Jejich služby jsou rychlé, profesionální a spolehlivé. Neměl jsem s nimi žádné problémy a jejich práci mohu vřele doporučit.

Petr Sedláček
jednatel SP Mainoffice s.r.o.