ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Naše spolupráce fungovala na jedničku, všechno bylo "v cajku"

Roman Kyjovský stavbyvedoucí
PS BRNO, s.r.o.

Jmenuji se Roman Kyjovský a již řadu let pracuji jako stavbyvedoucí ve firmě PS BRNO, s.r.o.
Naše společnost působí jako generální dodavatel pozemních staveb, zejména v segmentu výstavby areálů pro průmyslovou výrobu, skladových areálů, administrativních budov a obchodních center.
Samozřejmě, jako každá stavební firma, i my potřebujeme na stavbách využívat služby geodetů. S firmou GEODEZIE PLCH s.r.o. jsme se seznámili v roce 2020, kdy jsou nám byli doporučeni pro stavbu v areálu firmy Donoci v Blansku.
A protože se spolupráce s firmou pana Plcha osvědčila a zanechali v nás dobrý dojem, oslovili jsme je, když jsme věděli, že nás čeká velká stavba nového obchodního centra v Blansku.
Funguji zde jako hlavní stavbyvedoucí a je tak mojí zodpovědností, aby všechno běželo jako po drátkách. Jistě chápete, jak důležité je u takovéto stavby dodržet termíny dokončení.
Právě proto potřebujeme kvalitní dodavatele, na které je spoleh a kteří odvádějí kvalitní práci, jako právě společnost GEODEZIE PLCH.

Když se ohlédnu zpět, tak za těch cca 1,5 roku, co tato stavba probíhá, nemám co bych vytknul.
Naše spolupráce fungovala na jedničku, všechno bylo "v cajku" a drobné problémy, které se vyskytnou na každé stavbě, se podařilo rychle vyřešit.
Pro geodety je vždycky nejhektičtější období na stavbě na začátku při zakládání a na závěr, kdy je potřeba zaměřit a zpracovat různou dokumentaci skutečných provedení. A přestože teď ke konci mých požadavků nebylo zrovna málo a často dokonce i ze dne na den, všechna čest, že všechno zvládli včas.
Nezpůsobilo mi to žádné potíže a mohli jsme stavbu v termínu předat k užívání.
A to je pro mě to nejdůležitější!
Proto jsem firmu GEODEZIE PLCH doporučil i mým dalším kolegům – stavbyvedoucím v naší společnosti. Vím, že stavíme ještě další skladovou halu pro firmu Donoci v Blansku, kde nám také všechno měří geodeti od pana Plcha.
A doporučil bych je i všem, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní geodety.

V Blansku dne 11.7.2023

Roman Kyjovský stavbyvedoucí střediska HSV IV
PS BRNO, s.r.o.