ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

3D skenování a digitalizace staveb

Digitalizace - to slovo slýcháme každou chvíli a stává je idikátorem něčeho moderního, nového a lepšího. Digitalizace se nevyhýbá ani stavbám a jejich dokumentaci. Nás vždycky bavilo pracovat moderními metodami a 3D laserové skenování v kombinaci se snímkováním z létajících dronů (leteckou fotogrammetrií) jsou prostředky k zaměřování staveb a pozemků s přesností a efektivitou, které donedávna byly k vidění pouze ve sci-fi filmech.

Ať už stavíte, plánujete rekonstrukci nějaké starší stavby nebo např. chcete zachytit její podobu pro budoucí generace, dokážeme vám stavbu zdigitalizovat a vytvořit tak její digitální dvojče. Stavbu naskenujeme, vytvoříme mračno bodů neboli pointcloud, vyhotovíme BIM model, CAD stavební výkresy, pasport stavby, vypočteme výměry podlahových ploch nebo stěn, analyzujeme vodorovnost podlah nebo rovinnost stěn, vytvoříme virtuální prohlídku a spoustu dalších věcí.

Tyto práce provádíme v celém Česku a jsme připraveni vyrazit i na Slovensko nebo do okolních zemí. Spolupracujeme se stavebními firmami, developery, zástupci měst a obcí, architektonickými a projekčními kancelářemi a rádi pomůžeme i vám. Zpětnou vazbu na naši práci si můžete přečíst v referencích.

Kontaktujte nás

Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.