ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Kariéra

Hledáme kolegy

Naskoč i ty do našeho kolečka!

Zajímáš se o geodézie, stavby, katastr nebo 3d skenování a chtěl by ses stát naším kolegou? Jsi ambiciozní, rád se učíš nové věci a chceš v životě dosáhnout velkých úspěchů? Pro někoho takového se u nás místo vždycky najde a rádi tě přivítáme v našem přátelském kolektivu v moderní a rostoucí společnosti GEODEZIE PLCH. Naskoč k nám, možná to je ta nejlepší věc, co můžeš v životě udělat!

Kdo by se nám hodil do týmu?

Vedoucí oddělení realizace geodetických zakázek

Měl/a bys na starost vedení týmu geodetů, plánování realizace zakázek, dohlížení na dodržování termínů, kontrolování jejich práce a zodpovědnost za výrobu. Měl bys mít zkušenosti s vedením týmu podřízených a zkušenosti s plánováním práce a realizace zakázek, být samostatný, zodpovědný a mít tah na branku. Měl by ses orientovat v oboru geodezie a staveb. Za to by tě čekala pružná pracovní doba, férová odměna, firemní benefity a skvělá budoucnost.

Samostatný geodet pro realizaci zakázek

Čekalo by tě samostatné měření a zpracování geodetických zakázek v terénu i kanceláři buď oddělení katastru nemovitostí nebo v oddělení inženýrské geodézie, práce s robotickými totálními stanicemi a 3D skenery, zpracování geodetických měření a 3D skenování v softwarech jako např. Microstation nebo Trimble Business Center. Měl bys mít alespoň SŠ geodetické vzdělání a chuť vzdělávat se a učit se nové věci.

Chceš vědět víc? Ozvi se!

Kontakt pro další informace:
Ing. Přemysl Plch, jednatel
e-mail: plch@geodezieplch.cz
tel.: +420 608 634 155