ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

O společnosti

Firma GEODEZIE PLCH s.r.o. vznikla v roce 2016 a navazuje na předchozí samostatnou činnost geodeta Ing. Přemysla Plcha od roku 2011. Zabýváme se poskytováním komplexních geodetických služeb v oblastech katastru nemovitostí, stavební a inženýrské geodézie, pozemního mapování. Pomáháme jak soukromníkům, kteří staví dům nebo řeší dělení pozemků, tak obcím, developerům a stavebním firmám. Působíme především v oblasti Blanenska, Boskovicka a v okolí Brna. Více se o naší práci, kterou máme za sebou, dočtete v referencích. Vždy se snažíme dodržet termíny, protože sami víme, jak je při rekonstrukci nebo výstavbě čas důležitý.

Společně s našimi obchodními partnery zajišťujeme i související právní a odborný servis. Máme sjednáno pojištění podnikatelských rizik v souvislosti s výkonem zeměměřických činností u České pojišťovny a.s. V našem týmu jsou zkušení pracovníci včetně dvou úředně oprávněných zeměměřických inženýrů. Vysoké nasazení a využití nejmodernější přístrojové techniky (např. GNSS přijímače, robotické totální stanice, 3D laser skenery nebo létající drony) a softwaru značky Trimble nám umožňuje zkracovat dobu potřebnou pro zpracování zakázky. Tím šetříme váš čas a peníze.

Co mě na geodezii baví?

„Ta rozmanitost, protože se dostanu na spoustu zajímavých míst a pokaždé je to jiné. Vzpomínám si třeba, jak jsem zaměřoval pozemek v zemědělském družstvu u Rohozce, kde mě pustili do výběhu krav s tím, že je zavřeli. Ale krávy se stejně nějak dostaly ven a vyrazily za mnou očumovat, co tam dělám. A teda měl jsem strach, co se bude dít, ale nakonec měly asi větší hrůzu ony ze mě, protože si držely asi pětimetrový odstup a neodvážily se přiblížit. Jindy jsem zase úplně náhodou zaměřoval studio pro paní Ivu Bittovou, které má u svého domku nedaleko od Brna. A člověk ji zná jen z televize a pak tam přijede, zazvoní na úplně obyčejný domeček a otevře mu usměvavá paní v županu a omlouvá se, že zaspala, protože v noci přiletěla z New Yorku z turné po USA. Ta různorodost práce je krásná a navíc když pak projíždím okolo míst, kde jsem něco měřil, nebo okolo staveb, na kterých jsme se podíleli, tak mám fakt dobrý pocit z toho, že jsme dokázali něco skutečného.“

Ing. Přemysl Plch jednatel společnosti

Kontaktujte nás

Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.