ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Našli jsme partnera, který svoji práci dělá důsledně a kvalitně

Ing. Arch. Petr Vala majitel a jednatel společnosti Avanta Systeme spol. s r.o.

Jmenuji se Petr Vala a celý svůj profesní život se zabývám architekturou a zejména kombinací dřevěných, betonových a kovových konstrukcí v takzvaných Kompozitních stavbách. Firmu Avanta Systeme spol. s r.o. jsem založil roku 1990 jako architektonickou a projekční kancelář a od roku 1999 se věnujeme také výstavbě montovaných dřevostaveb, pro které jsme vyvinuli unikátní systém konstrukce a výstavby, který dále neustále vyvíjíme a zlepšujeme.

Pilířem našeho úspěchu jsou zkušenosti získané během let při řešení náročných, mnohdy velmi nestandardních, požadavků našich klientů. Naučili jsme se, že není problém, který by se nedal vyřešit. Se společností GEODEZIE PLCH s.r.o. a panem Ing. Plchem spolupracujeme zhruba 10 let. Realizovali jsme společně tolik zakázek, že už si nevybavuji, která byla ta úplně první. Proč jsme zůstali tak dlouho věrní? Je to hlavně důvěra, spolehlivost a pocit, že máme partnera, který svoji práci dělá důsledně a kvalitně. Jak bychom mohli dělat dobré projekty, kdybychom neměli kvalitní podklady? Jak bychom mohli stavět domy, kdybychom neměli spoleh na vytyčení stavby, které bude přesné a v termínu? Tuto zodpovědnost za nás na sebe vzali geodeti z firmy GEODEZIE PLCH s.r.o. Od svých podřízených jsem na něj za celou tu dobu neslyšel žádnou výtku. Naopak tato spolupráce je pro nás velkým přínosem nejen v jednodušším projektování a výstavbě, ale díky úplnosti a obsahu zaměření i lepší prezentaci našich projektů včetně vizualizací a lepšího marketingu.

Věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. V hledáčku máme nové projekty a nové oblasti, na které se chceme zaměřit, kde nám jistě firma GEODEZIE PLCH s.r.o. pomůže se prosadit. Přál bych i ostatním, kteří mají chuť a touhu dělat kvalitní projekty, aby měli to štěstí a našli takto kvalitní geodetickou firmu. Existují velké rozdíly a není geodet jako geodet.

Ing. Arch. Petr Vala, majitel a jednatel společnosti Avanta Systeme spol. s r.o.